۱ ۴ , ۷ ۱ ۷
مدال برتر شوالیه های مالت به رباب صدر اهدا شد
مدال برتر شوالیه های مالت به رباب صدر اهدا شد
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶
تعداد مشاهده :‌ ۳۲۹
print
دیدار رئیس مؤسسات امام صدر از مرکز سازمان شوالیه‌های مالت در شبروح و برگزاری دوره های آموزشی برای استعدادهای برتر دو خبر از فعالیت های اخیر موسسات امام صدر در لبنان است.

اهدای مدال برتر شوالیه های مالت به رباب صدر

رباب صدر، رئیس مؤسسات امام صدر، به همراه ملیحه‌ صدر به مناسبت عید عروج حضرت مریم(س)، از مرکز سازمان شوالیه‌های مالت در شبروح بازدید کردند. این دیدار به میزبانی مروان صحناوی، رئیس جمعیت لبنانی شوالیه‌های مالت و پدر ریمون ابوعاصی، مدیر مرکز و پاتریک جبر، مسئول جمعیت پروژۀ شبروح و اعضای این جمعیت صورت گرفت.

رباب صدر از بخش‌های مختلف مرکز بازدید کرد و با توضیح پاتریک جبر با وظایف و خدمات بخش‌های مختلف آن آشنا شد. سپس، مروان صحناوی مدال برتر این جمعیت را به سیده رباب صدر تقدیم کرد و گفت: «ما با سیده رباب صدر در زمینۀ ارزش‌هایی واحد و در رأس آن‌ها انسان و کرامت انسانی اتفاق نظر داریم.»

رباب صدر نیز تأکید کرد: «انسانیت مقوله‌ای است که رنگ نمی‌پذیرد و محدود نمی‌شود.»برگزاری دوره های آموزشی در زمینۀ استعدادهای برتر

معلمان و ناظران مدرسۀ رحاب الزهرا(س) برای توسعۀ توانایی‌ها و توجه به تفاوت‌ها و ویژگی‌های دانش‌آموزان، سلسله دوره های آموزشی را در زمینۀ استعدادهای برتر با دکتر انیس حروب، رئیس دپارلمان آموزش دانشگاه آمریکایی بیروت، گذراندند. سرفصل برنامۀ آموزشی این دوره شامل این عناوین بود:

روز اول: شناخت استعداد، سرآمدی، هوش و خلاقیت
روز دوم: ویژگی‌ها و نشانه‌های دانش‌آموزان با استعداد
روز سوم: برخی شیوه‌های استعدادیابی دانش‌آموزان نخبه
روز چهارم: برخی نظریه‌ها و الگوهای جهانی در زمینۀ پرورش استعداد افراد با استعداد و نخبه


  نظرات

نظری وجود ندارد. اولین فردی باشید که نظر می‌دهد.
نظر جدید
نام
پست الکترونیکی
وب سایت
عنوان
نظر
CAPTCHA image
عبارت بالا را وارد کنید. (به حروف کوچک و بزرگ حساس است.)