۱ ۴ , ۵ ۴ ۱
برگزاری نشست فرهنگ سازمانی و فعالیت‌های جدید مدارس مؤسسات
برگزاری نشست فرهنگ سازمانی و فعالیت‌های جدید مدارس مؤسسات
يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵
تعداد مشاهده :‌ ۱۶۳
print

چند خبر از فعالیت‌های جدید موسسات در سال نوی میلادی را در ادامه می‌خوانید.

برگزاری نشست «فرهنگ سازمانی» در مؤسسات امام موسی صدر

در آغاز فعالیت‌های سال نو میلادی نشستی با عنوان «فرهنگ سازمانی» با حضور مدیران و کارمندان مؤسسات امام موسی صدر برگزار شد.

در این نشست نجاد شرف‌الدین، مدیرکل مؤسسات، سخنرانی کرد و ارتباط و تشابه دیدگاه امام موسی صدر به جامعه و تعلیم و تربیت و فعالیت‌های مؤسسات را تبیین کرد.

وی همچنین درباره نمادین بودن برخی اقدامات امام صدر از جمله انتخاب محل استقرار مجلس اعلای شیعیان در حازمیه سخن گفت و افزود منطقه حازمیه محل التقای مناطق و دیدگاه‌های متفاوت لبنان است.

این نشست در چارچوب برنامه‌های مرکز طاقات برای تقویت نهادسازی و ارتقای توانایی کارکنان برگزار شد. ارتقای توانمندی کارکنان و مدیران، حضور دانش‌آموزان مدارس مختلف مؤسسات در  اجتماعی و خانوادگی از اولویت‌های مؤسسات امام موسی صدر است.

حضور دانش‌آموزان مدرسه رحاب‌الزهراء در مسابقه دومیدانی


دانش‌آموزان مدرسه رحاب‌الزهراء در مسابقات دومیدانی که به همت مدرسه انجیلیه برگزار شد، شرکت کردند.

در این مسابقه دانش‌آموزان مدارس منطقه صور، مدرسه انطونیه و مدرسه جمهور از بیروت نیز حضور داشتند.دیدار کودکان پیش دبستانی مؤسسات از مرکز مُصان


به مناسبت آغاز سال نو میلادی، کودکان پیش دبستانی مؤسسات امام موسی صدر از مرکز مُصان دیدار کردند. این مرکز به کودکانی با نیازهای خاص رسیدگی می‌کند.طرح منزل و خانواده

ارتباط با خانواده‌های دانش‌آموزان یکی از فعالیت‌های مؤسسات امام صدر است. در چارچوب این ارتباط و فعالیت «منزل و خانواده»، حسین صالح کودک هفت ساله بخش آموزش استثنایی، پذیرای همکلاسی‌های خود در منزلشان در منطقه حوشی بود.

  نظرات

نظری وجود ندارد. اولین فردی باشید که نظر می‌دهد.
نظر جدید
نام
پست الکترونیکی
وب سایت
عنوان
نظر
CAPTCHA image
عبارت بالا را وارد کنید. (به حروف کوچک و بزرگ حساس است.)